- 9 maja, 2016
- Autor: admin
- Kategoria: Aktualności
W związku z trwającym do 29 kwietnia br. konkursem na hasło promujące obszar działania naszego Stowarzyszenia, pragniemy poinformować o jego wynikach.
Przypomnijmy, iż konkurs polegał na przygotowaniu przez uczestnika hasła promującego obszar działania naszej grupy, które dookreślałoby nazwę Stowarzyszenia, a także zawierało elementy promujące ten teren. Główny nacisk kładziono na wyeksponowanie walorów obszaru i zaznaczenie jego spójności (historycznej, kulturowej, gospodarczej, przyrodniczej). Podczas oceny prac brana była pod uwagę spójność z tematem, pomysłowość oraz kreatywne ujęcie hasła.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Nadesłane prace zostały ocenione przez Jury – członków Zarządu LGD "Ziemia Pszczyńska".
Na podstawie pkt. 19 regulaminu konkursu Organizator nie przyznał pierwszego miejsca, wyłoniono jednak dwa hasła, które zdaniem członków jury, zasługują na nagrody pocieszenia:
* Lokalna Grupa Działania "Ziemia Pszczyńska" – Ostoja Zielonego Śląska. Hasło nadesłane przez pana Ireneusza Gruszkę.
* Stowarzyszenie LGD "Ziemia Pszczyńska" – wspólna przestrzeń dla tradycji i nowoczesności". Hasło nadesłane przez panią Dorotę Zywert.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! W najbliższym czasie biuro LGD skontaktuje się z Państwem w celu przekazania upominków konkursowych.